Технологія порошкового фарбування металу включає в себе наступні етапи:
- Знежирення і очистка поверхні, що фарбується.
- Напилення порошкового покриття відбувається в спеціальній фарбувальній камері, де на поверхні виробу створена статична напруга. Завдяки їй частинки фарби рівним шаром осідають на поверхню металу, не створюючи підтікань, розводів, непрофарбованих областей і ін.
- Полімеризація покриття проводиться в діапазоні температур від 80 до 220 °С, в залежності від властивостей металу і покриття. При нагріванні відбувається схоплювання фарбуючого шару, при цьому частинки фарби утворюють рівний і міцний полімерний шар.
Полімерне порошкове фарбування — це технологія отримання полімерних покриттів з високими захисними властивостями поверхні, що допускає термообробку (близько 200 ° С).
Порошкове фарбування може застосовуватися для будь-яких металів: звичайної та нержавіючої сталі, алюмінієвих сплавів, виробів з оцинкованою поверхнею тощо. Порошкове покриття не втрачає своїх властивостей за температури від –60 до +150 °С.
В даний час технологія порошкового фарбування є найсучаснішою і не має аналогів, з кожним днем вона набуває все більшого поширення. Сьогодні полімерне порошкове фарбування дуже популярне при фарбуванні автодеталей, дисків, будівельних профілів, фурнітури та ін. металоконструкцій і виробів.
Для фарбування ми використовуємо лише сучасне обладнання, тому наші роботи вирізняються високою якістю. При цьому ціна на порошкове покриття є найбільш вигідною.
На очищений металевий виріб напилюється порошкова фарба. У процесі напилення частинки порошкової фарби заряджаються електрично від зовнішнього джерела або електризацією при терті.
Електричним полем частинки порошкової фарби переносяться до виробу, що фарбується, який має протилежний заряд. Частини порошкової фарби, що не осіли на виріб, уловлюються в фарбувальній камері напилення і можуть бути використані для повторного напилення, що неможливо при використанні звичайних рідких фарб. Далі виріб з порошковою фарбою переноситься в камеру полімеризації для «запікання» фарби.
У процесі формування покриття нанесеного порошкового шару створюється монолітне якісне покриття на поверхні виробу.
Процес формування покриття здійснюється шляхом нагрівання шару порошкової фарби до його оплавлення з утворенням монолітного шару. При подальшій обробці в результаті отвердіння (для термореактивних матеріалів) або охолодження (для термопластичних матеріалів) утворюється шару тверда плівка.
Будь-яка металева поверхня набуває захисту від корозії та негативних зовнішніх факторів завдяки міцному та зносостійкому порошковому покриттю.
Наша Компанія може пофарбувати вироби з такими габаритами:
- довжина — до 8 м.
- ширина — до 2,3 м.
- висота — до 2,3 м.
У нас ви зможете підібрати колір та текстуру фарби, а наші фахівці проведуть підготовку поверхні та створять надійне покриття, яке прослужить довгі роки.